Karrier

Üdvözlünk a Szent Gellért Fórum karrier oldalán!

Tekintsd meg aktuális állásajánlatainkat!

Amennyiben valamelyik pozíció felkeltette érdeklődésedet
töltsd ki az oldal alján elérhető jelentkezési lapunkat.

Ha jelenleg nem találtad meg a számodra legmegfelelőbb pozíciót,
akkor látogass vissza később, hiszen ajánlatainkat folyamatosan frissítjük.

Szent Gellért Fórum

Pályakarbantartó

(teljes munkaidő)

Gyakorlattal rendelkező sportpálya-karbantartók jelentkezését várjuk!
Teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás!

Feladatok:

  • hibrid füves sportpályák folyamatos, napi karbantartása, gondozása
  • karbantartáshoz szükséges gépek szakszerű kezelése
  • felmerülő javítási, felújítási munkák elvégzése
  • a sportpályák programjainak megfelelően a sportpályák rendeltetésszerű használatra kész állapotra való felkészítése

Jelentkezz, ha:

  • rugalmas és csapatjátékos vagy
  • nem okoz gondot az azonnali munkakezdés lehetősége
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • előny, de nem feltétel: kertészeti, vagy hasonló végzettség

Amit kínálunk:

  • teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • munkavégzési feltételek kulturált, sportos környezetben

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Kérjük, írd meg melyik nyitott állásra jelentkezel a fenti listából. Munkatársunk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot.