24 Vidnyánszky Ádám
19 Vincze Ádám
27 Vitális Milán

Bekim Kapic

"Jó formában érkezik hozzánk a Győr.,az utóbbi meccseiken jó teljesítményt nyújtottak a Rába-partiak. Az utolsó hazai meccsünk következik, remélem, hogy sok szurkoló kilátogat majd a Szent Gellért Fórumba és együtt kiharcoljuk a győzelmet."

"Jó formában várhatjuk az utolsó idegebbeli mérkőzésünket a szezonban, ettől függetlenül tisztában vagyunk vele, hogy a Szeged, habár az utóbbi időben több pontot is hullajtott, az élmezőnyhöz tartozik, és a legjobb játékunkra lesz szükség a győzelemhez. Célunk a három pont megszerzése, szeretnénk hasonlóan eredményes futballt bemutatni, mint az előző fordulóban."

PÉCSI MFC–SZEGED-CSANÁD GA 0–0

Pécs, PMFC Stadion, 900 néző. Vezette: Bana Gergely (Aradi József, Kiss Balázs)
PMFC: Bukrán – Sági, Rácz L., Dávid Z. (Zsemlye, a szünetben), Katona L. – Grabant (Geiger, a szünetben), Futó, Nikitscher, Hegedűs M. (Svedjuk, 26.) – Bíró B. (Tihanyi, 57.), Adamcsek. Vezetőedző: Vas László
Szeged: Molnár-Farkas – Ódor, Temesvári, Pejovics, Kővári – Simon Á. (Farkas A., 82.), Kovács M. – Gajdos (Gréczi M., 67.), Horváth K., Csoboth (Dobos Á., 88.) – Kóródi (Haruna, 88.). Megbízott edző: Andorka Péter
MESTERMÉRLEG
Vas László
: – Jó csapat a Szeged, bár az edzőváltás miatt nyilván van egy kis zavar náluk. Mi is sok problémával küzdünk, de szívvel-lélekkel játszottak a fiúk. Mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, végül igazságos döntetlen született.
Andorka Péter: – Kompaktan, jól játszottunk, csapatként funkcionáltunk. A befejezéseknél azonban nem koncentráltunk eléggé.

ETO FC GYŐR–III. KERÜLETI TVE 7–0 (1–0)

Győr, ETO Park, 400 néző. Vezette: Molnár Attila (Huszár Balázs, Vörös Dániel)
ETO FC:
Fadgyas – Kovács K., Csonka (Lipták, 76.), Fodor F. (Pereira, 76.), Vincze Á. – Toma (Kiss M., 63.), Tuboly, Vitális – Óvári, Priskin (Klausz M., 68.), Bacsa (Farkas B., 68.).Vezetőedző: Klausz László
III. Kerületi TVE:
Balázs J. – Erdei G., Szalai V., Opavszky (Borvető, 36.) –Kulcsár K., Egerszegi (Nyári, 58.), Daróczi (Bekker, 65.), Horváth O. – Barczi (Mikitisin, 65.), Köböl – Birtalan (Fejes, a szünetben). Vezetőedző: Pintér Attila
Gólszerző:
Priskin (1–0) a 16., Priskin (2–0) az 52., Bacsa (3–0) az 56., Vitális (4–0) a 60., Óvári (5–0) a 67., Tuboly (6–0) a 79., Klausz M. (7–0) a 83. percben
Kiállítva:
Köböl (második sárga lap után) a 75. percben
Klausz
László: – Az elején egyáltalán nem volt egyértelmű a mérkőzés alakulása, de sorra szereztük a gólokat. A fiatalok és a rutinos futballisták is maximálisat nyújtottak.
Pintér Attila:
– Aki látta az első félidőt, nem gondolta volna ezt a végeredményt. Az első és a második gól megfogta a csapatot, amelyből hiányoznak azok a karakterek, akik ilyenkor megakadályozzák az összeomlást.

WKW ETO FC Győr

Az WKW ETO FC Győr magyar labdarúgócsapat Győrött. 1904-ben alapították Győri Vagongyár ETO néven. 1960-tól 2015-ig megszakítás nélkül az élvonal tagja volt. Négy bajnoki címmel, két ezüst és hat bronzéremmel a második legsikeresebb vidéki klub Magyarországon. Ehhez a statisztikához hozzá tartozik a négy kupagyőzelem, valamint egy szuperkupa-győzelem is.